top of page

Gabinet fizjoterapii Fizjo Corner jest miejscem stworzonym z myślą o osobach dotkniętych schorzeniami narządu ruchu.

Leczymy dolegliwości związane z chorobami kręgosłupa, zmianami zwyrodnieniowymi stawów, przeciążeniami, stanami zapalnymi, zajmujemy się także rehabilitacją i wspieraniem rozwoju niemowląt oraz fizjoterapią kobiet w ciąży i po porodzie.

 

Pracujemy z pacjentami w każdej grupie wiekowej. Prowadzona przez nas rehabilitacja ma charakter terapii indywidualnej, dzięki czemu terapeuta poświęca pacjentowi 100% uwagi, a program leczenia i postępowanie są precyzyjnie dostosowane do jego dolegliwości oraz możliwości.

 

Ponadto w naszym gabinecie można się zrelaksować, zregenerować siły i odnaleźć spokój - korzystając z bogatej oferty masaży relaksacyjnych i zabiegów na ciało. U nas również można poprawić kondycję fizyczną, samopoczucie i zadbać o sprawność ciała dzięki prowadzonym indywidualnie treningom rehabilitacyjnym.

 

Wszystkie zabiegi wykonywane są przez dyplomowanych fizjoterapeutów po studiach medycznych i specjalistycznych kursach m.in. terapii manualnej, terapii tkanek miękkich, suchego igłowania, masaży, PNF, NDT-Bobath, kinesiotaping, pilates. Dbając o dobro naszych pacjentów, wciąż rozszerzamy kwalifikacje i umiejętności oraz aktualizujemy naszą wiedzę.

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszych usług.

Poznaj nasze zalety

Wykwalifikowani fizjoterapeuci

Sprawdzone metody

terapeutyczne

Doświadczenie

Indywidualne podejście

do pacjenta

Konkurencyjne ceny

Bogata oferta

Kameralne wnętrza

Profesjonalny sprzęt

i wyposażenie

Miła atmosfera

bottom of page